if_photoif_put_inmenu
АБУ - ТЕХНІКА
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 666-22-33 Показати

АБУ - ТЕХНІКА - Про компанію | ibud.ua

Каталог

Про компанію АБУ - ТЕХНІКА

У  автопарку компанії є спеціальна техніка та обладнання для всіх видів земляних, дорожніх і будівельних робіт, які ви можете взяти в оренду для цільового або сезонного використання на вигідних умовах.

Всі спеціалізовані машини нашого автопарку - це сучасне, якісне обладнання, регулярно проходить техобслуговування, повністю справний і готовий до роботи.

Скориставшись послугою оренди нашої спецтехніки, ви отримаєте кваліфіковану консультацію фахівців, що мають багаторічний стаж водіння спецмашин різних видів.

Доставка замовленої спецтехніки на об'єкт виконується нашими фахівцями точно в зазначений строк. Кожен клієнт для нас - особливий випадок. Ми допоможемо правильно вибрати спецтехніку. При об'ємних роботах, ми надамо комплексне виконання і підберемо все необхідне обладнання для здійснення діяльності на об'єкті в повному об'єкті. Т

ОВ «Альянс Будівельників України» вже 7 років є лідером на ринку Києва та області по виробництву і реалізації будівельних матеріалів (пісок річковий, бетон, щебінь, бут, чорнозем, грунт, пісок яружний) з власною доставкою самоскидами вантажопід’ємністю 30-40 тонн. Всі будівельні матеріали компанії сертифіковані.

На сьогоднішній день компанія ТОВ "Альянс Будівельників України" є одним з лідерів в сфері київського дорожнього будівництва. Наша компанія має в своєму розпорядженні парк власної дорожньо-будівельної техніки. Повний комплекс робіт буде проведений в найкоротші терміни, у зручний для Вас час, урахуванням всіх технологічних вимог і Ваших побажань.